Nowa wersja IOK, klawiatura i niebieski pasek

Dostosowujemy moduł IKO do smartfonów

Uprzejmie informujemy, iż Spółdzielnia już od 2014 roku – oferuje Państwu elektroniczny dostęp do systemu obsługi kont użytkowników lokali, tj.  „Internetowa Obsługa Kontrahentów” (IOK), który ma na celu usprawnienie wymiany informacji ze Spółdzielnią.

Od 1.01.2023 roku włączamy nową wersję tego oprogramowania, która będzie przystosowana również do obsługi przez urządzenia mobilne (smartfony, tablety). Państwa dotychczasowe loginy i hasła pozostaną bez zmian. Zmianie ulegnie natomiast szata graficzna. Dodatkowym elementem jest profil „użytkownika”, gdzie możliwa jest zmiana danych kontaktowych, definiowanie powiadomień, zmiana języka (wprowadzono język angielski oraz ukraiński). Informacja ogólna o bieżącym stanie finansowym znajdować się będzie na stronie głównej, szczegóły natomiast – po lewej stronie ekranu w zakładce „finanse”. W serwisie nadal umieszczane są ogłoszenia i aktualne informacje od zarządu.

Zachęcamy do pobierania loginów oraz haseł niezbędnych do zalogowania w swojej Administracji Osiedla lub centrum obsługi mieszkańców przy ul. Inżynierskiej 17.

Na stronie www.metalowiec.wroclaw.pl w zakładce do pobrania (druki i formularze) znajduje się formularz wniosku o nadanie dostępu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *