Zakończone


Tarasy Grabiszyńskie – G240
Po modernizacji polegającej na przebudowie centrum usługowo-handlowego. W 2017 roku inwestycja doczekała się wyróżnienia w kategorii „Budynek użyteczności publicznej”.

Grabiszyńska 309
Budowa 10-cio piętrowego budynku mieszkalnego-wielorodzinnego, posiadającego garaż podziemny dla lokatorów i lokale usługowe na parterze budynku.

Budynek użytkowy przy ulicy Szkockiej 52A
Nowy parterowy budynek przeznaczony na lokale użytkowe takie jak sklepy, usługi. W pobliżu utworzono także miejsca postojowe w tym dla osób z niepełnosprawnością.

Budynek mieszkalny przy ulicy Szwedzkiej 1-19
Ciąg składający się z sześciu połączonych bloków wielorodzinnych z usługami na parterze. W pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnością.

Termomodernizacja elewacji przy ulicy Różanej 1-5
Docieplenie budynków mieszkalnych, remont balkonów, wymiana poszycia dachowego oraz nowoczesne malowanie.

Termomodernizacja elewacji przy ulicy Różanej 11-13
Docieplenie budynków mieszkalnych, remont balkonów, wymiana poszycia dachowego oraz nowoczesne malowanie.

Blok wielorodzinny przy ulicy Stopnickiej 9
Budowa wielorodzinnego bloku mieszkalnego w formie nowoczesnego łącznika pomiędzy istniejącymi blokami z wielkiej płyty.

Kompleksowa modernizacja CKiE „Bakara”
Termomodernizacja całego budynku, wymiana poszycia dachowego, malowanie, remont sal, wymiana wyposażenia oraz przystosowanie dla osób z niepełnosprawnością.

Parking wielopoziomowy przy ulicy Stalowowolskiej
Dodatkowe miejsca postojowe dla mieszkańców osiedla w formie wielopoziomowego parkingu. To kilkaset dodatkowych miejsc na zaparkowanie samochodów.